wesb

Nový web pro ústecké SIA centrum

Multifunkční centrum SIA v Ústí nad Labem

Maminky, děti i všichni příznivci zdravého pohybu již nemusí cestovat za sportem a zábavou daleko. SIA centrum v Ústí nad Labem jim nabízí širokou škálu příležitostí, jak aktivně trávit svůj volný čas. Prostřednictvím nového webu máte všechny tyto možnosti jako na dlani.

Na co se mohou těšit maminky

V SIA centru se pod jednou střechou nachází místo, kde mohou vaše děti trávit svůj čas ve vaší přítomnosti i tehdy, když budete v práci. K dispozici je pro vás školička, družina pro ZŠ Mírová, dětská hernička i kavárnička s WIFI. Taneční školička je ideální náhradou běžné školky a v družině najdou vaše děti prostor pro skvělou zábavu. V kavárničce si můžete skvěle popovídat s ostatními maminkami a pokud budete hledat rozptýlení pro malé i velké, hernička nabízí malou i velkou hernu, kde najde zábavu opravdu každý.

Sport pro každého

Sportem ku zdraví, ale ke i ku skvělé zábavě, takto by se daly definovat naše lekce, které pořádáme v SIA centru. Sportovci i nesportovci si mohou vyzkoušet cvičební i taneční lekce zahrnující kruháč, Zooombu, Mamas dance a celou škálu připravovaných programů. Vše je pod vedením zkušených lektorek a za doprovodu skvělé hudby. Pravidelně pořádáme i semináře se známými osobnostmi, na kterých se můžete dozvědět, co můžete udělat pro své zdraví.

Všechny důležité informace se dozvíte přímo na našem webu. Doporučujeme odebírat náš newsletter, který se vám stane nejen skvělým zdrojem informací o připravovaných akcích a seminářích, ale také můžete skrze něj využívat slev a výhod.

Zpět na hlavní stránku

BUĎ i ty SOUČÁSTÍ KOMUNITY SIA CENTRA

Čekají na tebe speciální akce, slevy a mnoho dalšího!