3

Tanec a cvičení v SIA centru

Taneční a fitness lekce

Lidské tělo je doslova stvořené k pohybu, ke zdravému životu nestačí jen zdravé jídlo a pití, pohyb je naší přirozenou součástí. Ať už mu v životě přikládáte větší či menší důležitost, nikdy byste se neměli ocitnout v situaci, kdy budete bez pohybu. Pravidelný pohyb se stará o rychlejší tělní výměnu, rozvoj svalstva, snížení zdravotních rizik a v neposlední řadě i o skvělou náladu.

SIA centrum v Ústí nad Labem je ideální místo pro pohybové lekce, kterých se mohou účastnit ženy i muži. Nezáleží na tom, jestli jste vedení ke sportu již od mala, nebo jestli jeho půvaby začínáte objevovat až nyní, každému se nabízí příležitost vybrat si lekce, které ho budou bavit. Ocitnete se v kolektivu příjemných lidí, kteří mají stejný cíl, dopřát tělu zdravý pohyb. Lekce jsou pod vedením zkušených lektorek, které vás rychle zasvětí do všech cviků nebo choreografie.

Jaký lekce si zvolit

V centru jsou k dispozici rozdílné lekce, které zahrnují tanec, ale i cvičení. Pokud potřebujete posílit celé tělo, nabízí se vám kruháč skládající se z posilovacích cviků. Pokud hledáte aktivní rozhýbání za zvuku energické hudby, je pro vás ideální Zooomba nebo Mamas dance. U tance spálíte přebytečné kalorie a zároveň se naučíte celou škálu choreografických prvků. Možnosti jsou u nás široké a pokud nevíte, co zvolit, vyzkoušejte všechno. Každý u nás jednou začínal, návštěva našich lekcí pro vás může být skvělou zkušeností i důvodem, proč nás navštěvovat pravidelně..

Zpět na hlavní stránku

BUĎ i ty SOUČÁSTÍ KOMUNITY SIA CENTRA

Čekají na tebe speciální akce, slevy a mnoho dalšího!