DANCE FITNESS se Silví

Dance fitness

 

Celou řadu maminek trápí stejný problém, mnoho starostí a nedostatek času na vlastní aktivity. Fitness dance je příležitostí nejen pro maminky, ale i pro mladé a starší ženy, které by se rády věnovaly modernímu tancování. Naše lekce jsou formou tréninku a pokud se obáváte, že byste byly s tancováním pozadu, nemusíte mít strach. Naše lekce nejsou určené profi tanečnicím, ale zejména začátečnicím a pokročilým, které se pod vedením zkušené lektorky naučí celou řadu tanečních prvků.

 

Nezaměřujeme se pouze na moderní hudbu mladých, ale vycházíme i z klasické hudby 90. let, ve které figuruje například Madonna, Michael Jackson a další. Celý taneční trénink je rozdělen do několika částí, začíná se důkladným zahřátím a strečinkem, aby byl trénink bezpečný a uvolněný. Následuje taneční část zaměřená zejména na choreografii. Na konci je vždy závěrečné protažení.

 

Během lekce panuje velmi příjemná a zábavná atmosféra. Ačkoliv se budete po celou dobu tréninku hýbat, skvěle načerpáte energii a seznámíte se s fajn lidmi. Každá lekce je trochu odlišná, rozhýbete u nás celé tělo a odpočinete si od všedních starostí. Tanec je odjakživa považován za jeden z nejpřirozenějších pohybů, u nás ho spojíte se skvělou hudbou a zábavou. Pokud vám dělají starost vaše ratolesti, můžete je zanechat v našem dětském koutku a bezstarostně se věnovat tanci.

DSC_0697a.

BUĎ i ty SOUČÁSTÍ KOMUNITY SIA CENTRA

Čekají na tebe speciální akce, slevy a mnoho dalšího!