Dětská herna s kavárničkou

DĚTSKÁ HERNA

Dětství by si měl každý pamatovat jako bezstarostné období plné zábavy. To je jedním z důvodů, proč jsme v Ústí nad Labem otevřeli dětskou herničku, která se nachází přímo v SIA centru. Nejedná se o žádný malý koutek, ale o 2 prostory nabízející dostatek místa pro malé i velké děti.

 

BABY HERNIČKA

Dětská místnost je určená těm nejmenším dětem, ty v ní mohou nalézt hračky pro malá děvčátka i chlapečky. Kromě toho jsou zde i zábavné společenské hry, které rozvíjí dětskou kreativitu.

 

VELKÁ HERNA

Velký prostor o rozloze 13×15 metrů, ve kterém se nachází atrakce, které nedají spát žádnému dítěti. Je zde  trampolína, houpačka i jezdící skateboardy i pro nejmenší. Jsou zde například odrážedla, klouzačky a dokonce také bazének s míčky, který je u dětí vyhledávanou atrakcí.

 

Rádi vás u nás přivítáme, rodiče i děti se k nám rádi opět vrací a pokud k nám dorazíte, jistě se také vy budete rádi vracet. Dospělí u nás nic neplatí a čím více dětí s sebou vezmete, tím větší zábavu si s nimi užijete.

 

KAVÁRNIČKA S WI-FI

Hledáte v Ústí nad Labem příjemné místo k posezení nad kávou, kde se můžete připojit na internet? Naše kavárnička s wifi ráda přivítá nejen vás, ale i vaše ratolesti, které tu najdou dostatek prostoru pro zábavu, zatímco vy můžete s ostatními maminkami v klidu probrat starosti všedního života.

 

Kavárnička se nachází přímo v našem SIA centru a můžete se v ní těšit na domácí kávu, kterou si můžete vypít u nás, nebo si ji vzít s sebou. Najdete u nás široký sortiment občerstvení a dobrůtek pro děti i pro dospělé. Nemusíte k nám chodit pouze za občerstvením, díky bezplatné wifi se u nás můžete odreagovat nebo si zasurfovat na internetu.

BUĎ i ty SOUČÁSTÍ KOMUNITY SIA CENTRA

Čekají na tebe speciální akce, slevy a mnoho dalšího!